"Динамо" в заметах втратило перемогу над "Ворсклою"

26,6 т.
'Динамо' в заметах втратило перемогу над 'Ворсклою'

Київське "Динамо" в матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу зіграла внічию з "Ворсклою". Зустріч у Полтаві, яка відбулася на засніженому полі стадіону ім. Бутовського завершилась з рахунком 2:2.

Матч, який ледь не був зірваний через снігопад, почався феєрично. "Динамо", швидше акліматизувавшись до таких моторошним умов, вже на 14 хвилині вело 2:0.

Однак такий початок не збентежив гостей. Швидко вирулювавши, футболісти "Ворскли" провели дві показові атаки, в яких змогли забити два м'ячі.

У другому таймі "Ворскла" пішла на захист, намагаючись знайти своє щастя в контратаках. Кияни просто висіли на воротах Непогодова, бездумно розтринькуючи сто відсоткові забійні моменти. Штурм на останніх секундах нічого не приніс, і "Динамо" знову втрачає очки в Прем'єр-лізі України.

"Ворскла" - "Динамо Київ" - 2:2 (2:2)

Голи: Сидорчук 5" - 0:1, Ярмоленко 14" (пенальті) - 0:2, Турсунов 15"- 1:2, Ребьонок 34" - 2:2

"Ворскла": Непогодов, Чеснаков, Дитятьєв, Сімінін, Кравченко, Ребьонок (Зарічнюк 82'), Одарюк (Бартулович 58'), Кобахідзе, Пердута, Ткачук, Турсунов

"Динамо": Рудько, Хачеріді, Макаренко, Віда, Гармаш, Сидорчук, Циганков (Бесєдін 59'), Рибалка, Морозюк, Мораес (Громов 81'), Ярмоленко

Попередження: Дитятьєв 10", Чеснаков 14", Одарюк 25", Бартулович 65", Сімінін 72"- Беседін 70'

Читайте: "Не можемо купувати дорогих легіонерів": Ребров розкрив спосіб посилення "Динамо"

Нагадаємо, що в наступному турі підопічні Сергія Реброва зіграють у Києві з "Шахтарем". Початок українського Ель Класіко 12 грудня о 19.00.