Гібралтар здійснив історичний прорив у Лізі чемпіонів

4,3 т.

Гібралтарський футбол зробив черговий прорив. Вперше команда крихітної британській території вийшла у другий раунд Ліги чемпіонів.

У першому кваліфікаційному раунді місцевий "Лінкольн" пройшов андоррську "Санта-Колому". Перша гра закінчилася з рахунком 0:0, а в Андоррі перемогли гості з рахунком 2:1.

Господарі забили першими. Ільдефонс Ліма відзначився перед перервою. Але на початку другого тайму Ентоні Бардон зрівняв рахунок.

Пропущений м'яч змусив господарів грати великими силами в атаку і цим скористалися гості, спіймавши суперника на контратаці. На 64-й хвилині Лі Кашарі забив другий м'яч у ворота Андорри.

У другому кваліфікаційному раунді "Лінкольм" битиметься з данським клубом "Мідтьюлланд". Перша гра пройде 14 липня в Данії.

Читайте: Офіційно! Київ подав заявку на фінал Ліги чемпіонів

Інші результати першого кваліфікаційного раунду:

"Левадія" Естонія - "Крузейдерс" Північна Ірландія - 1:1 (перший матч 0:0) ТНС Уельс - Б-36 Фарері - 4:?1 (2:1) "Фольгоре" Сан-Маріно - "Пюнік" Вірменія - 1:2 (1:2)

ДИВІТЬСЯ: Сексуальна реклама Ліги чемпіонів розриває інтернет: яскраве відео