Мілевський невдало дебютував у чемпіонаті Росії

30,7 т.
Артем Мілевський Тосно

Екс-форвард "Динамо" і збірної України Артем Мілевський із поразки почав свої виступи у російському "Тосно". Команда українця програла вдома "Луч-Енергії" у 15-му турі ФНЛ.

31-річний Мілевський вийшов на заміну в середині другого тайму при рахунку 2:1 на користь гостей. За 26 хвилин, відведених Артему на полі, наш співвітчизник відзначився двома напівмоментами.

Читайте: Мілевський розсекретив свою зарплату в київському "Динамо"

Спершу українця збили при виході один на один, але свисток судді промовчав, а у самому кінці зустрічі форвард заробив перспективний штрафний. На більше Артема не вистачило і врятувати свою команду від поразки він не зумів.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Мілевський відмовився повертатися в Україну, хоча мав пропозицію від клубу Прем'єр-ліги.