"Ворскла" обіграла "Шахтар", але вилетіла з Кубка України

2,2 т.
'Ворскла' обіграла 'Шахтар', але вилетіла з Кубка України

У неділю, 27 березня, полтавська "Ворскла" в матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України обіграла донецький "Шахтар", який грав без ключових футболістів. Зустріч у Києві на "Оболонь-Арені" завершилась з рахунком 1:2, але за сумою двох поєдинків (перша зустріч 4:0), у наступний раунд пройшли "гірники".

Читайте: Луческу обрадував уболівальників "Шахтаря"

"Ворскла" відкрила рахунок вже на 28-й хвилині. Хльобас потрапив у штангу зі штрафного, але м'яч відлетів у ворота без шансів для Сарнавського. На 66-й хвилині Луческу випустив Ферейру, який через хвилину заробив пенальті. Бернард спокійно розвів м'яч і Непогодова по кутах.

У час, що залишився обидві команди мали хороші шанси на гол, але більш вдалим у цьому були полтавці. За хвилину до фінального свистка оборона "гірників" провалилася, Ткачук вивів Хльобаса один на один з голкіпером, і Дмитро забив переможний м'яч.

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 1: 2

Голи : Бернард 67 (пен.) - Хльобас 28, Хльобас 88 "

Шахтар ": Сарнавський, Кривцов, Ісмаїлі, Тайсон (да Сілва 70), Гладкий ( Феррейра 65), Ордець, Малишев, Кобін, Бернард, Дентіньо, Ньому (Марлос 65)

"Ворскла": Непогодов, Дитина, Хльобас, Пердута (Квасний 78), Коломоєць, Чеснаков, Ковпак (Сапай 46), Скляр (Ткачук 57) , О.Довгий, О.Довгий, Даллку, Сімінін

Попередження : Ордець 48 - Сімінін 45, Скляр 47, Сапай 72, Коломоєць 87