Шмейхель зі зламаною рукою допоміг "Лестеру" встановити рекорд Ліги чемпіонів

6,0 т.
Каспер Шмейхель

Воротар "Лестера" Каспер Шмейхель, який є сином легендарного Петера Шмейхеля, відіграв матч Ліги чемпіонів із "Копенгагеном" із переломом, при цьому залишивши ворота в недоторканності. Це дозволило його команді побити рекорд турніру, не пропустивши в перших 4 матчах на турнірі.

У першому таймі голкіпер "лисиць" отримав травму руки, але дограв поєдинок до кінця і на останніх хвилинах врятував ворота після удару партнера по збірній Данії Андреаса Корнеліуса, повідомляє Євроспорт.

У Шмайхеля перелом, а серйозність ушкодження визначать подальші дослідження. Не виключається, що футболісту знадобиться операція.

Читайте: Сенсація від "Реала" та ганьба ЦСКА: завершився 4-й тур Ліги чемпіонів

Нагадаємо, що матч "у поєдинку 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Лестер" із мінімальною перевагою здолав данського чемпіона - "Копенгаген". Зустріч в Англії завершилася з рахунком 1:0.