Відео дня: феноменальний гол Шевченка поставив Росію на коліна

34,8 т.

Сьогодні, 9 жовтня, виповнюється 16 років з одного з найбільш пам'ятних моментів для збірної України. У цей день в 1999 році Андрій Шевченко забив неймовірний гол у ворота збірної Росії, який у підсумку став легендарним. М'яч Шеви зі штрафного досі стоїть перед очима справжніх уболівальників і є віддушиною футбольних гурманів. А воротарю "триколора" Олександру Філімонову, напевно, цей гол приходить у комашрних снах.

Читайте: Півзахисник "Динамо" забив вирішальний м'яч у матчі відбору ЧС-2018: відео голу

Цей матч був останнім для України у відборі до Євро-2000. Команду Йожефа Сабо влаштовував будь-який результат, окрім поразки. На 75-й хвилині Валерій Карпін відкрив рахунок ударом зі штрафного, що виводило росіян на чемпіонат Європи з першого місця. Все йшло до мінімальної перемоги господарів, але за 2 хвилини до кінця зустрічі арбітр зафіксував фол на фланзі з боку Смертіна. До м'яча підійшов Шевченко, але замість очікуваного навісу пробив по воротах Філімонова. Олександр вийшов з рамки і спробував зловити м'яч, але впав і упустив його прямо за лінію.

Читайте: Гравець "Шахтаря" побив унікальне досягнення Андрія Шевченка

Гол Шеви глибоко шокував столичний стадіон "Лужники", а разом з ним і всю Росію, поховавши шанси команди Олега Романцева на вихід з групи - забити другий м'яч господарі не змогли.

Нагадаємо, сьогодні збірна України в Скоп'є буде боротися за вихід вже на Євро-2016.

"Обозреватель" проведе онлайн трансляцію матчу Македонія - Україна. Початок о 21:45.