Челсі - Динамо - 2-1: відео-огляд матчу

9,5 т.

У середу, 4 листопада, в матчі 4-го туру Ліги чемпіонів київське "Динамо" програло "Челсі". Зустріч у Лондоні завершилася з рахунком 2:1.

Дивіться: "Оце батл!" Яскраві фотожаби на матч "Челсі" - "Динамо"

Лондонці відкрили рахунок у першому таймі, однак після періоду класної гри супротивника в другій половині зустрічі пропустили - голи у свої і чужі ворота забивав Олександр Драгович. Тим не менш, останнє слово залишилося за "синіми" - шикарний удар Вілліана зі стандарту приніс чемпіонам Англії перемогу.

Читайте: Приниження "Арсеналу" і розгром від "Барселони": результати Ліги чемпіонів 4 листопада

"Челсі" - "Динамо Київ" - 2:1 (1:0)

Голи: Драгович 34 "(автогол) - 1:0, Драгович 78" - 1:1, Вілліан 83 "- 2:1

"Челсі": Беговіч , Баба, Террі, Зума, Аспілікуета, Матіч, Рамірес, Оскар дос (Педро 79 '), Фабрегас (Азар 79'), Вілліан, Коста

"Динамо Київ": Шовковський, Антунеш, Драгович, Хачеріді, Віда, Рибалкая, Сидорчук ( Гармаш 46 '), Гонсалес, Буяльський, Ярмоленко, Кравець (Мораес 56')

Попередження: - Гонсалес 27 ", Антунеш 59", Буяльський 72 '