Збірна Німеччини з конфузом виграла Кубок Конфедерацій-2017 Росії

56,3 т.
Чилі Німеччина

Збірна Німеччини стала чемпіоном Кубка Конефедерацій-2017, який завершився у Росії. У фіналі турніру німці завдяки безглуздому конфузу суперника обіграли команду Чилі - 1:0.

Номінальні господарі вкрай активно почали зустріч. Латиноамериканці явно зробили акцент на швидкий забитий м'яч, тому включили божевільний пресинг, відбираючи м'яч прямо на половині поля Бундестім.

Підопічні Йоахіма Льови довго перебували за лінією м'яча, зустрічаючи опонентів біля своїх воріт. Однак оборона німців була аж ніяк не ідеальною. Відаль і Варгас могли відкривати рахунок, але блискуче діяв у рамці Тер Штеген, ефектно відбиваючи удари гравців збірної Чилі.

Читайте: Чилі - Німеччина - 0-1: хронологія фіналу Кубка Конфедерацій-2017 - перерва

Здавалося, що гол "червоних" - питання часу. Однак господарі зробили дикою привіз і пропустили курйозний гол турніру. Діас пішов в обведення на лінії штрафної (!), його обікрав Вернер і покотив на Штінлдя, якому залишалося просто підставити ногу і катнути м'яч у ворота. Що він і зробив.

Безглуздий гол розізлив чилійців і вони з новими силами полетіли вперед. Але незважаючи на тотальну перевагу у володінні м'ячем (62% на 38%), господарі нічого не могли вдіяти з дисциплінованою обороною Німеччини.

Після перерви малюнок гри не змінився. Латиноамериканці всіляко намагалися розхитати захист суперника, а німці впевнено перекривали кисень супернику, перекриваючи вільні зони.

Читайте: Мексиканський футболіст забив фантастичний гол Німеччині в півфіналі Кубка Конфедерацій: відео шедевра

У середині другого тайму блискучу нагоду зрівняти рахунок мали Варгас і Відаль. Перший бив із 13 метрів з розвороту, а другий хотів розстріляти тер Штегена з воротарської лінії. В обох випадках голкіпер "Барси" показав божевільну реакцію, відбивши удари чилійців.

Як не старалися "червоні", а забити вони так і не змогли. У підсумку збірна Німеччини на класі виграла Кубок Конфедерацій-2017, хоча і виступала далеко не основним складом, середній вік якого становив усього 24 роки.

Кубок Конфедерацій-2017. Фінал

Чилі - Німеччина - 0:1

Гол: Штіндль,

Чилі: 1. Браво, 4. Ісла, 18. Хара, 8. Відаль, 15. Босежур, 17. Медель, 20. Арангіс, 21. Діас М., 10. Пабло Ернандес, 7. Санчес А., 11. Варгас Е.

Запасні:  12. Тоселлі, 23. Еррера, 2. Мена, 3. Роко, 13. Діас П., 5. Сільва, 6. Фуенсаліда, 14. Гутьєррес, 22. Пуч, 9. Сагаль, 16. Родрігес М., 19. Валенсія Л.

Німеччина: 22. Тер Штеген, 2. Мустафі Ш., 3. Хектор, 16. Рюдігер, 21. Руді, 4. Гінтер, 7. Дракслер, 8. Горецький, 13. Штіндль, 18. Кімміх, 11. Вернер

Запасні:  1. Трапп, 12. Лено, 5. Платтенхардт, 17. Зюле, 6. Хенріхс, 10. Демірбай, 14. Джан, 15. Юнес, 19. Сане Л., 20. Брандт, 23. Демме, 9. Вагнер

Нагадаємо, напередодні збірна Португалії драматично обіграла Мексику в матчі за 3-е місце, здолавши суперника в овертаймі з рахунком 2:1.