"Зеніт" вилетів із Ліги чемпіонів

2,7 т.
'Зеніт' вилетів із Ліги чемпіонів

Португальська "Бенфіка" стала третім чвертьфіналістом Ліги чемпіонів сезону 2015/2016. У матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ лісабонці красиво обіграли пітерський "Зеніт" з рахунком 2:1, вибивши росіян з турніру.

У першому таймі жодна з команд не домінувала на полі. Господарі намагалися тримати м'яч, розхитуючи оборону "орлів" великою кількістю передач. Португальці спокійно захищалися, активно нав'язуючи пресинг.

Читайте: 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: розклад і результати

Після перерви гра пожвавилася. "Зеніт" рішучіше пішов вперед, почавши створювати моменти біля воріт Едерсона.

На 69-й хвилині пітерці вийшли вперед - навіс Жиркова замкнув Халк.

Здавалося, що матч перейде овертайм, однак "Бенфіка" красиво переламала хід гри. Ніколас Гайтан протягом десяти хвилин спершу відновив статус-кво ударом з відскоку на край воротаря, а на останній секунді віддав гольовий пас на Таліску.

Читайте: "Реал" легко вийшов у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: відео-огляд матчу

Нагадаємо, в першому матчі в Лісабоні "Зеніт" мінімально програв "Бенфіці" з рахунком 0:1.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу (матч-відповідь)

Зеніт - Бенфіка - 1: 2 (перша гра - 0: 1)

Голи : Халк, 69 - Гайтан, 85, Таліска, 90 + 6

"Зеніт" : 1. Лодигін, 2. Анюков (Шатов, 57), 6. Ломбартс, 13. Нема, 8. Маурісіо (Юсупов, 82), 10. Данні, 28. Вітсель, 81. Жирков, 7. Халк, 9. Кокорін (Смольников, 57), 22. Дзюба

"Бенфіка" : 1. Едерсон, 14. Нільссон-Лінделоф, 50. Нелсінью, 5. Фейса, 7. Самаріс, 19. Елізеу, 85. Ренату Санчес, 10. Гайтан , 11. Мітроглу (Хіменес, 67), 17. Жонас, 21. Піца (Сальвіо, 73)

Попередження : Мітроглу 35 ', Пицци 49'