"Динамо" програло "Бенфіці" у 4-му турі Ліги чемпіонів

22,4 т.
Бенфіка - Динамо

Київське "Динамо" у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів програло португальській "Бенфіці". Зустріч на "Ештадіу да Луш" закінчилась з рахунком 1:0.

Читайте: "Бенфіка" - "Динамо": хронологія матчу Ліги чемпіонів

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, практично без гольових моментів. Господарі більше пресингували і намагалися розіграти м'яч, накручуючи один за одним українських захисників. Кілька разів гості не встигали за більш швидким суперником, що вилилося у два попередження для Гонсалеса та Морозюка.

Підопічні Реброва намагалися огризатися контратаками, але енергійні дії Гонсалеса завершувалися на підступах до штрафного Едерсона, так і не трансформувавшись в удари.

Ключовий епізод стався на останніх секундах першого тайму. Домагой Віда, який грає із капітанською пов'язкою, отримав пенальті, який чітко реалізував Сальвіо.

У другому таймі українці грали мляво. "Бенфіка" перевершувала "Динамо" у швидкості. У наших гравців було багато обрізок, повністю була відсутня культура пасу, яка дозволила б солідно контролювати м'яч на чужій половині поля.

Українці намагалися доставити м'яч у штрафну довгими передачами і на 67-й хвилині один із таких пасів знайшов Гонсалеса, якого тут же збив Едерсон.

Мораес, у якого за весь матч не було жодного моменту, пенальті забити не зміг. Ця невдача не зупинила "Динамо". Кияни стали більше володіти м'ячем і ненадовго перехопили ініціативу. Однак локальний сплеск активності нічим не завершився.

"Бенфіка" - "Динамо Київ" - 1:0 (1:0)

Голи: Сальвіо 45 "(пенальті) - 1:0

"Бенфіка": Едерсон, Семеду, Луізао, Лінделоф, Грімальдо, Піцци, Фейса (Самаріс 59'), Сальвіо, Гуедеш (Алмейда 87'), Серві, Мітроглу (Хіменес 70')

"Динамо": Рудько, Морозюк, Хачеріді, Віда, Макаренко, Сидорчук (Оріхівський 76'), Рибалка, Буяльський (Громов 87'), Циганков (Бесєдін 61'), Мораєс, Гонсалес

Попередження: Самаріс 79"- Гонсалес 11", Морозюк 15", Макаренко 44", Віда 45", Рибалка 56'

Свій наступний поєдинок чемпіони України у Лізі чемпіонів проведуть 23 листопада проти італійського "Наполі".