"Динамо" на останній секунді драматично втратило перемогу над "Чорноморцем"

28,6 т.
Чорноморець - Динамо

Київське "Динамо" на 4-й доданій хвилині пропустило гол від "Чорноморця" і втратило перемогу в матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустріч в Одесі завершилася з рахунком 1:1.

У першому таймі у киян була явна перевага у володінні м'ячем, але не в гострих моментах. Гості створили пару дійсно небезпечних атак, одна з яких завершилася голом на 30-й хвилині.

У "Динамо" було багато браку в передачах і обрізок, якими особливо грішив Євген Хачеріді. Одесити провели низку найнебезпечніших контратак, але примудрилися жодного разу не потрапити в створ воріт, промазавши з забійних позицій.

У другому таймі "Чорноморець" взагалі знітився. Підопічні Реброва впевнено контролювали хід гри, але на останній секунді пропустили гостру контратаку, яку замкнув Хачеріді, точним ефектним ударом відправивши м'яч у свої ворота.

читайте: Де дивитися матчі 11-го туру чемпіонату України: розклад трансляцій

"Чорноморець" (Одеса) - "Динамо" (Київ) 1: 1

Голи : Мораес 30, Хачеріді (аг) 90 + 4

"Чорноморець": Боровик, Данченко, Люлька, Мартиненко, Татарка (Кабан 46), Філімонов, Смирнов, Хобленко (Барилко 74), Коркішко, Ковалець (Третьяков 68), Хочолава

"Динамо": Рудько, Громов (Гусєв 64), Хачеріді, Федорчук (Корзун 76), Макаренко, Віда, Рибалка, Сидорчук, Мораес (Бесєдін 87), Ярмоленко, Сілва

Попередження: Люлька 22, Коркішко 38, Мартиненко 53, Філімонов 78 - Хачеріді 25, Сидорчук 81

Таким чином "Динамо" не змогло скоротити відставання в таблиці від "Шахтаря", який раніше сенсаційно втратив очки в матчі з "Олімпіком".