"Динамо" обіграло "Порту" в Лізі УЄФА

17,6 т.
'Динамо' обіграло 'Порту' в Лізі УЄФА

Київське "Динамо" (U-19) у першому матчі групового етапу Юнацької ліги УЄФА обіграв однолітків з "Порту". Матч на стадіоні "Динамо" ім. Лобановського завершився з рахунком 2:1. У перші хвилини гості були активнішими і виглядали впевненіше. Вже на 2-й хвилині зустрічі португальці забили м'яч. Ближче до кінця тайму підопічні Ігоря Костюка перехопили ініціативу і зрівняли рахунок. Після атаки правим флангом Щебетун поборовся за м'яч, і в боротьбі зумів його доставити Таранухі, для якого не склало труднощів з меж воротарського переправити м'яч у ворота.

Читайте: Де дивитися Динамо - Порту: розклад трансляцій

Одиниці на табло горілио до 80-ї хвилини. Шепелєв навісив з кутового, Калюжний підкоригував політ м'яча, а Смирний на дальній штанзі з кількох метрів головою переправив сферу в порожній кут воріт.

Свій наступний поєдинок кияни проведуть 29 вересня. Матч в Ізраїлі проти місцевого "Маккабі" розпочнеться об 11:00. Юнацька Ліга УЄФА U-19 2015/16. 1-й тур "Динамо" - "Порту" - 2:1 (1:1) "Динамо": 1. Солдатенко, 2. Лук'янчук, 3. Чоботенко, 4. Дубінчак (21. Сімчо, 89), 6. Шепелєв , 7. Калюжний, 8. Козак (25.Смирний, 67), 10. Щебетун, 14. Михайличенко (к), 18. Тимчик, 20. Тарануха (15. Циганков, 56). "Порту": 1. Діого Мейрелеш , 2. Фернандо, 3. Діого Соуза, 4. Жорже, 5. Давид Суалехе, 6. Жоао Кардосо (к) (16. Жозе Лейте, 78), 7. Бруно Коста, 8. Луїс Мата (17. Тоні Джим, 65), 9. Руї Педро, 10. Море Кассама (15. Руї Пірес, 61), 11. Рубен Маседо. Голи: Тарануха (43), Смирний (80) - Жорже (2). Попередження: Козак (45), Щебетун (47).

Нагадаємо, що "Шахтар" свій матч у Лізі УЄФА програв. У Мадриді місцевий "Реал" розгромив донецьких футболістів з рахунком 4:0.