Збірна України ефектно обіграла Румунію перед Євро-2016

48,6 т.

Збірна України здобула ефектну перемогу в рамках підготовки до Євро-2016. У товариському матчі в Турині підопічні Михайла Фоменка обіграли Румунію з рахунком 4:3.

Наші активно почали зустріч, з перших хвилин включивши високий пресинг на половині поля суперника. При цьому довгий час українці грішили неточними передачами і не могли підібрати ключі до володінь Тетерушану.

А в середині першого тайму Румунія несподівано вийшла вперед. Лідер "триколор" Торже потужно вистрілив із середньої дистанції і прошив П'ятова, який невдало відбив м'яч у свої ворота.

ЧИТАЙТЕ: Підготовка до Євро-2016. Україна - Румунія - 4-3: хронологія матчу

Пропущений гол трохи ошелешив підопічних Фоменка і деякий час українці приходили до тями. Однак, ще до перерви Зозуля зрівняв рахунок. Роман на дальній штанзі в підкаті замкнув простріл Шевчука з флангу. Початок другого тайму став для Румунії справжнім холодним душем. Протягом 10 хвилин збірна України тричі змусила капітулювати голкіпера "триколору".

Спершу вихід один на один ефектно реалізував Зінченко, потім Ярмоленко відкотив на Коноплянку і той пробив у дальній кут, а потім відзначився і сам Андрій, красиво обігравши двох захисників. Здавалося, що румуни попливуть і наші зможуть довести рахунок до тенісного. Але українці явно розслабилися. І замість того, щоб добивати суперника, пропустили самі.

ЧИТАЙТЕ: Україні на замітку. Німеччина зганьбилася в товариському матчі перед Євро-2016

Знову претензії можна пред'являти нашому воротареві. Андрій П'ятов, як і в першому таймі, дозволив румунам забити в ближній кут. Алібек із середньої дистанції вразив наші ворота зі штрафного, а Станчу відзначився ударом з 17-ти метрів.

На останніх хвилинах поєдинку Україна затиснулася на своїй половині поля і традиційно зробила кінцівку валідольною. У підсумку, важка перемога нашої збірної. Кількість забитих м'ячів не може не тішити, а ось форма П'ятова насторожує.