Фантастичний рекорд: форвард "Баварії" забив 5 голів за 9 хвилин

47,7 т.
Фантастичний рекорд: форвард 'Баварії' забив 5 голів за 9 хвилин

Форвард "Баварії" Роберт Левандовскі встановив відразу кілька рекордів чемпіонату Німеччини. У центральному матчі 6-го туру проти "Вольфсбурга" (5:1) нападаючий збірної Польщі забив 5 голів за 9 хвилин. Таким чином футболіст побив відразу три рекорди Бундесліги. На те, щоб оформити хет-трик, йому знадобилося всього чотири хвилини (попереднє досягнення - 5 хвилин), на оформлення покеру Левандовскі витратив 6 хвилин (минулий рекорд - 17 хвилин).

Дивіться: У Греції жорстоко побили фанатів "Баварії": відео інциденту

Ну і найголовніший рекорд - найшвидший пента-трик у національній першості. Раніше мюнхенець Дітер Хеннес витратив на п'ять голів у ворота "Айнтрахта" з Брауншвейга 21 хвилину.

Раніше повідомлялося, що мюнхенська "Баварія" продовжує розбурхувати трансферний ринок. Після того, як чемпіон Німеччини за 30 млн євро посилився бразильцем "Шахтаря" Дугласом Костою, команда Пепа Гвардіола зробила ще одне придбання.