Коноплянка з "Севільєю" виграв Лігу Європи

32,8 т.
Севілья Ліга Європи 2016

Іспанська "Севілья" стала переможцем Ліги Європи сезону 2015/2016.

У фіналі, який відбувся в Базелі на "Санкт-Якоб Парк", команда українця Євгена Коноплянки обіграла англійський "Ліверпуль" - 3:1.

Номінальні гості активно почали зустріч, проте в діях підопічних Унаї Емері була велика кількість сумбуру. Ближче до середини тайму "Лівер" взяв гру під свій контроль і почав все більше нагнітати біля воріт Соріано. Іспанці насилу справлялися з височенним пресингом англійців. Іноді футболісти "Севільї" просто не встигали підняти голову, виносячи м'яч куди подалі.

Читайте: "Ліверпуль" - "Севілья" - 1-3: хронологія фіналу Ліги Європи

Зрештою британці досягли свого на 35-й хвилині зустрічі. Старрідж отримав м'яч біля входу в штрафну і з 15-ти метрів несподівано викрутив шведів у дальній кут. Більярдний удар - без шансів для воротаря. Практично одразу ж "Ліверпуль" забив другий, але арбітр не зарахував гол Ловрен. Рефері відмінив взяття воріт через офсайд Старріджа, який стояв перед голкіпером і закривав Соріано огляд. Початок другого тайму вийшло просто на диво. Вийшовши з роздягальні, севільці полетіли вперед і Гамейро зрівняв рахунок вже на 19-ій (!) секунді. Кевін замкнув простріл Маріано, ефектно обіграв на фланзі двох опонентів.

дивіться: "Ліверпуль" - "Севілья": відео голів

Забитий м'яч надихнув іспанців, після чого вони накинулися на команду Юргена Клоппа, як хижак на беззахисну здобич. Оборона англійців ледве стримувала натиск "Севільї" і на 64-й хвилині не витримала. Гості розіграли чудову комбінацію, використавши дві "стінки". А завершив атаку капітан команди Коке.

Півзахисник збірної Іспанії забив розкішним ударом здалеку. На цьому підопічні Емері не зупинилися і незабаром Коке оформив дубль. Після пари рикошетів хавбек опинився навпроти Міньоле і спокійно розстріляв воротаря суперників, перетворивши нокдаун "Ліверпуля" в справжній нокаут.

Читайте: Президент "Севільї" зробив прогноз про майбутнє Коноплянки

До кінця зустрічі "червоні" всіляко намагалися відквитати хоча б один м'яч, однак так і не змогли створити по-справжньому небезпечний момент біля володінь Соріано. Що сталося з командою Клоппа після перерви - залишається тільки здогадуватися. Таким чином "Севілья" виграла Лігу Європи втретє поспіль, ставши першим клубом в історії, кому підкорилося подібне досягнення. Зазначимо, що наш Євген Коноплянка так на полі і не з'явився, просидівши весь матч на лаві запасних.