Жорстокий футбол. Хуліган напав на шведського воротаря під час матчу

7,9 т.
Фанат напав на воротаря

У матчі чемпіонату Швеції з футболу стався неординарний епізод. У кінці поєдинку між "Йончепінгом" та "Естерсундом" на поле вискочив уболівальник і напав на голкіпера гостей Алі Кейта.

Хуліган вибіг з-за воріт і накинувся з ударами на 29-річного шведа. Стюарди оперативно втрутилися в ситуацію і затримали порушника. Як повідомляє 101greatgoals, агресивному фанату всього 17 років.

Читайте: "Прямою ногою в обличчя". Американський футболіст шокував своєю жорстокістю під час матчу: відео моменту

Зазначимо, що інцидент виник на 91-й хвилині матчу. У результаті головний арбітр перервав зустріч, коли був рахунок 1:1, не давши командам дограти поєдинок до кінця.

Нагадаємо, нещодавно колумбійські футболісти влаштували суворе вияснення стосунків під час матчу.