Збірна України прикро програла Іспанії у матчі Євро-2016

17,9 т.

Збірна України не змогла здобути пряму путівку на чемпіонат Європи-2016. У вирішальному матчі відбірної групи С наша команда при достатній кількості гольових моментів поступилася Іспанії - 0: 1.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ГОЛІВ У МАТЧІ УКРАЇНА - ІСПАНІЯ.

Підопічні Михайла Фоменка почали матч дуже активно. Вже на 15-й хвилині воротар збірної Іспанії Давід де Хеа вчинив два суперсейви, відбивши спочатку удар Кравця, а потім Ротаня. Гості, які прогнозовано вийшли далеко не основним складом, крутили улюблені мережива на половині поля суперника і в середині тайму зуміли відкрити рахунок - Ноліто, Тьяго і Гаспар на трьох організували гол у наші ворота.

Читайте: Пенальті дня: як П'ятов врятував Україну в матчі з Іспанією

Буквально тут же іспанці могли подвоювати перевагу. Кучер збив Фабрегаса і суддя справедливо вказав на "точку". Всю команду виручив Андрій П'ятов, який розкішно потягнув цей пенальті. Цей момент завів українців, які кинулися в атаку, але удари Кравця, Шевчука і Коноплянки мети не досягли.

ДИВІТЬСЯ: Вболівальники на "Олімпійському" влаштували приголомшливий перфоменс перед грою Україна - Іспанія

Друга половина зустрічі почалася для українців з пропущеного м'яча, який сербський арбітр, на щастя, не зарахував. Тут же де Хеа виручив іспанців, витягнувши з "дев'ятки" удар Гармаша. У ці хвилини команда Фоменко виглядала просто чудово: українці шукали щастя в атаці, але часто били в "молоко". Особливо в цьому "досяг успіху" Артем Кравець, який ще довго згадувати цей матч.

Надалі наша команда, склалося враження, дещо втомилася. Запам'ятався лише удар Степаненка вище "рамки" за п'ять хвилин до кінця. Сил на фінальний штурм у наших не вистачило, і чемпіони Європи довели матч до перемоги.

Таким чином, збірна України вшосте спробує пробитися на престижний турнір через плей-офф. Жеребкування "стиків" пройде 18 жовтня.

Євро-2016. Кваліфікація. Група С

Київ, НСК "Олімпійський"

Головний арбітр: Мілорад Мажич (Сербія) УКРАЇНА - ІСПАНІЯ - 0: 1 Гол: Гаспар, 22 На 25-й хвилині Фабрегас не реалізував пенальті (воротар)

Україна: П'ятов, Федецький, Кучер, Ракицький, Шевчук, Ротань (Селезньов 87 '), Степаненко, Ярмоленко, Гармаш (Рибалка 58'), Коноплянка, Кравець (Зінченко 87 ')

Іспанія: Де Хеа, Маріо, Етчейта, Начо, Аспілікуета, Алькантара, Сан-Хосе, Фабрегас (Мата 64 '), Іско, Алькасер (Серхіо 85'), Ноліто (Альба 75 ')

Попередження: Кучер 23 ", Степаненко 60", Федецький 77 "- Алькантара 36", Сан-Хосе 53 ", Де Хеа 88 '