"Шахтар" програв восьмій команді Швейцарії

4,1 т.
'Шахтар' програв восьмій команді Швейцарії

Донецький "Шахтар" програв швейцарському "Сьону" у першому матчі міжнародного турніру Valais Cup. Гра закінчилася з рахунком 2: 3. ВІДЕО МАТЧУ ШАХТАР - Сьон ДИВІТЬСЯ ТУТ Всі події матчу розгорнулися в першому таймі. Швейцарці відкрили рахунок на 21-й хвилині, але в наступній атаці Тейшейра забив м'яч.

Але потім швейцарці забили два м'ячі протягом 4-х хвилин. У компенсований час до першого тайму Тейшейра скоротив відставати до мінімуму.

У другому таймі "гірники" володіли ігровою перевагою, але не змогли зрівняти рахунок. Нагадаємо, на турнірі в Польщі "Шахтар" посів третє місце, програвши у феєричної серії пенальті "Лехії" і розгромивши "Монако" .

Читайте: "Шахтар" і "Динамо" розіграють мільйон гривень

Valais Cup 2015

ШАХТАР Донецьк - Сьон Швейцарія - 2: 3

Шахтар : 30. П'ятов, 33. Срна (к), 5. Кучер, 44. Ракицький, 66. Азеведо, 6. Степаненко, 89. Дентіньо, 11. Марлос, 29. Тейшейра, 28. Тайсон, 21. Гладкий Запасні : 32. Каніболоцький, 23. Сарнавський, 13. Шевчук, 31. Ісмаїлі, 4. Воловик, 24. Караваєв, 25. Соболь, 18. Ордець, 22. Малишев, 14. Танковскій, 50. Болбат, 42. Гринь, 19. Феррейра 0: 1 Рето Циглер, 21 ' 1: 1 Алекс Тейшейра 22 ' 1: 2 Салатіч, 37 ' 1: 3 Конате, 41 ' 2: 3 Алекс Тейшейра, 45 + 1 '