Український суддя зазнав грубої помилки під час матчу відбору ЧС-2018

38,0 т.

Український арбітр Євген Арановський зазнав серйозної помилки під час суддівства матчу кваліфікації на чемпіонат світу-2018. Рефері просто вбив інтригу під час поєдинку Мальта - Шотландія.

Інцидент стався в другому таймі при рахунку 2:1 на користь гостей. На 59-й хвилині Арановський показав червону картку захиснику господарів Джонатану Каруана за нібито фол останньої надії щодо форварда шотландців Кріса Мартіна.

Читайте: Сальто через воротаря: суддя зіпсував величний гол в історії футболу - відео шедевра

Крім видалення, 39-річний суддя призначив пенальті у ворота Мальти, після чого гра остров'ян остаточно зіпсувалася.

На перший погляд, рішення Арановского було правильним. Однак, як показали повтори, захисник зовсім не торкнувся ноги нападника.

Варто зазначити, що після цього український арбітр видалив ще одного футболіста Мальти, а матч завершився розгромною перемогою Шотландії з рахунком 5:1.

Читайте: Відомий футбольний суддя зіграв першу в Україні нічну весілля

Нагадаємо, сьогодні свій поєдинок відбору проводить збірна України. "Обозреватель" проведе онлайн-трансляцію матчу Україна - Ісландія. Початок гри о о 21:45.