"Реал" зазнав розгромної поразки на Міжнародному кубку чемпіонів

20,7 т.
Манчестер Сіті Реал

Англійський "Манчестер Сіті" декласував мадридський "Реал" на Міжнародному кубку чемпіонів-2017. "Королівський клуб" сенсаційно зазнав розгромної поразки з рахунком 1:4.

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба з обопільною кількістю небезпечних моментів біля воріт обох команд. Однак у перерві Зінедін Зідан зняв основних виконавців, випустивши переважно резервістів.

Читайте: Матч "Реалу" і "Манчестер Юнайтед" на Міжнародному кубку чемпіонів завершився божевільною серією пенальті

Це дало про себе знати ще до середини другого тайму. Протягом 15 хвилин "МанСіті" тричі розписався у воротах Касілов, а наприкінці зустрічі Діаз і зовсім зробив рахунок зовсім непристойним. Єдиний гол престижу вже в доданий час у складі мадридців забив Арнаіс Оскар.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що "Реал" узгодив божевільний трансфер за 180 мільйонів євро.