Україна зіграла внічию з Ісландією у першому матчі відбору на ЧС-2018

72,1 т.

Збірна України з футболу зіграла внічию у стартовому матчі відбору на чемпіонат світу-2018. Зустріч на порожньому НСК "Олімпійському", який був покараний дискваліфікацією, завершилася з рахунком 1:1.

Початок виявився шокуючим для Шевченка. Вже на 5-й хвилині після обрізки і рикошету від Кучера, гості забили безглуздий гол. Через декілька хвилин ще одна груба помилка від капітана "жовто-синіх" ледь не призвела до другого забитого м'яча, проте гості нас пробачили.

Було помітно, що ісландці однозначно налаштовані на перемогу, але "синьо-жовті" з кожною хвилиною все більш організовано будували свою гру, поступово позбавляючись від помилок.

До середини тайму Україна перехопила ініціативу і стала періодично турбувати воротаря вікінгів дальніми ударами, а перед перервою змогла відігратися. Ярмоленко опинився першим на добиванні, після дальнього пострілу Ракицького, та добив м'яч у сітку.

Друга половина почалася з атак українських футболістів, які демонстрували хороше володіння м'ячем. Правда, не вистачало потрібної гостроти.

Зате кілька серйозних атак провели гості, створивши ряд небезпек біля воріт П'ятова.

Ледве не перший небезпечний момент за тайм, Україна змогла створити на 71-й хвилині. Шевченко випустив Зозулю замість Сидорчука, намагаючись посилити атаку і вимагаючи від футболістів йти вперед. І в кінцівці зустрічі правий захисник Богдан Бутко заробив пенальті.

Виконувати одинадцятиметровий взявся Коноплянка. Але Євген, який весь вечір провів не кращим чином, удар з точки не реалізував. Більше моментів створити наші футболісти не змогли, завершивши гру внічию.

Україна - Ісландія - 1:1 (1:1)

Голи : Фіннбогасон 6 "- 0:1, Ярмоленко 41" - 1:1

На 82-й хвилині Коноплянка не реалізував пенальті (мимо воріт)

Україна : П'ятов, Бутко, Ракицький, Кучер, Соболь, Ярмоленко, Сидорчук (Зозуля 63'), Степаненко, Коноплянка, Коваленко, Зінченко (Шахов 90')

Запасні: Ротань, Селезньов, Федецький, Кривцов, Бойко, Шевченко, Буяльський, Ордець, Петряк, Малишев

Ісландія : Хальдерссон, Севарссон, Арнасон, Сігурдссон, Скуласон (Магнуссон 42'), Гудмундссон (Халльфредссон 84'), Гуннарссон, Сігурдссон, Б'ярнасон (Траустасон 75'), Фіннбогасон, Бедварссон

Запасні: Йонссон, Крістінссон, Хаукссон, Сігурйонссон, Інгасон, К'яртанссон, Ейольфссон, Б'ярнасон

Попередження : Кучер 12"- Гуннарссон 22", Фіннбогасон 59'

Читайте: Відбір ЧС-2018. Україна - Ісландія: відео голів

Наступну зустріч відбору на ЧС-2018 Україна проведе 6 жовтня у гостях проти Туреччини. Початок матчу о 21:45.