"Динамо" забило "Шахтарю" на 14-й секунді матчу

22,9 т.
Шахтер - Динамо

Київське "Динамо" в центральному матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу проти "Шахтаря" забило гол на 14-й секунді поєдинку. Зустріч проходить на НСК "Олімпійський". "Обозреватель" веде онлайн-трансляцію матчу Динамо - Шахтар. Початок - о 19:00.

Дерліс Гонсалес віддав класну передачу на хід Мораесу, того упустив Кучер і Жуніор з лівої пробив повз П'ятова. Переможний рахунок протримався аж до 161 секунди, коли після розіграшу штрафного Євген Хачеріді зрізав м'яч у свої ворота.

Читайте: "Динамо" - "Шахтар": анонс, прогноз, де дивитися Супербитва в чемпіонаті України з футболу

Нагадаємо, що зустріч між цими командами в 7-му турі УПЛ завершилася внічию 1:1. Кияни відкрили рахунок на 2-й хвилині (Ярмоленко), а в середині другого тайму Дентіньо зрівняв рахунок.

Перед 51-м класико українського футболу обидві команди провели свої зустрічі в єврокубках. У Лізі чемпіонів підопічні Реброва розгромили "Бешикташ", а в Лізі Європи рекордну перемогу здобув "Шахтар".