Жіноча збірна України з боксу влаштувала бойкот чемпіонату світу в Росії
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Жіноча збірна України з боксу влаштувала бойкот чемпіонату світу в Росії](https://i.obozrevatel.com/2019/9/23/zhenskaya-sbornaya-otkrytaya-trenirovka-30-05-2018-0250.jpg?size=1944x924)
Жіноча збірна України з боксу відмовилася їхати на чемпіонат світу в Росію.
Світова першість відбудеться в Улан-Уде з 3-го по 13 жовтня. Про неприїзд української збірної і ще семи команд повідомили організатори на спеціальному брифінгу.
Читайте: Росія зробила несподівану заяву про бойкот України ЧС з боксу
За їхніми словами, від участі в турнірі відмовилися команди України, Іспанії, Норвегії, Угорщини, Хорватії, Пуерто-Ріко, Косово і Гватемали. Організатори наполягають, що українська команда відмовилася їхати на турнір не з політичних мотивів, повідомляє vtinform.com.
Як повідомляв OBOZREVATEL, лідери чоловічої збірної України з боксу також не їздили на чемпіонат світу в Росію, а боксери другого українського ешелону повернулися звідти ні з чим.