"Ми вигравали бій": тренер Джошуа перервав мовчання та вперше прокоментував поразку від Усика

3 хвилини
377,5 т.
'Ми вигравали бій': тренер Джошуа перервав мовчання та вперше прокоментував поразку від Усика

Британець Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО) був ментально зламаний українцем Олександром Усіком (20-0, 13 КО) у 10-му раунді реваншу, що й призвело до підсумкової поразки. Уродженець Вотфорда мало не нокаутував суперника в дев'ятій трихвилинці, але психологічна готовність нашого співвітчизника дозволила йому схилити шальки терезів на свою користь.

Про це в інтерв'ю IZQUIERDAZO заявив тренер Джошуа Роберт Гарсія, вперше коментуючи поєдинок 20 серпня. Він наголосив, що його підопічний вів у рахунку, але 10-й раунд став справжнім переломним моментом бою.

"Джошуа був морально побитий з 10-го раунду. 10-й раунд був дуже важливим для Усика. Це змінило весь бій, і ментально ми вже були переможені. Бій йшов добре, але 10-й раунд змінив усі. Останні три раунди змінюють бій. У дев'ятому ми були на межі перемоги, можливо, навіть нокаутом. До 9-го раунду ми вигравали бій, як це видно на картках суддів. Все вирішувалося в останніх раундах. Усик – великий чемпіон, з величезним серцем, він знав, як прийти до фінішу сильним, як це роблять чемпіони", – сказав Гарсія.

Нагадаємо, Олександр Усик переміг Ентоні Джошуа роздільним рішенням суддів. Наш співвітчизник відстояв пояси за версіями Всесвітньої боксерської організації (WBO), Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) та Міжнародної федерації боксу (IBF), а також здобув титул журналу Ring Magazine. Це зробило його найсильнішим боксером планети незалежно від вагової категорії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, промоутер Джошуа Едді Хірн пояснив поведінку свого підопічного, який влаштував істерику на ринзі після оголошення результату бою з Усиком. Було опубліковано нове відео емоцій британського боксера.

Одним із скандальних моментів стало суддівство. Американець Гленн Фельдман віддав перемогу Джошуа, проте не зміг пояснити своє рішення. Робота представника США розлютила українця Василя Ломаченка (16-2, 11 КО). Наш боксер намагався заспокоїти Джошуа після бою.

Вусік Джошуа

Легендарний російський чемпіон Костя Цзю не визнав перемогу Усика над Джошуа, а також заявив, що не вважає українця великим боксером. Інший росіянин, Дмитро Кудряшов, заявив, що Олександр "просто придушив" суперника.

Колишній суперник Усика Мурат Гассієв розповів, що його здивувало у реванші українця з Джошуа. А в Британії заявили, що у Ентоні вкрали перемогу над Усиком.

Після поєдинку Усик заявив, що має намір побитися з Тайсоном Ф'юрі (32-0-1, 23 КО). Циганський король у відповідь висунув ультиматум щодо організації такого поєдинку і жорстко висловився на адресу українця.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!