Україна розгромно виграла міжнародний турнір з боксу: яскраві фото

9,9 т.

У Бердичеві фінішував XVIII Міжнародний турнір з боксу класу "А" серед молоді на призи братів Кличків. Україна у загальнокомандному заліку впевнено посіла перше місце, серйозно випередивши інших суперників.

Читайте: "Це було круто!" Володимир Кличко проїхався в київському метро: яскраві фото

У змаганнях брали участь боксери 1997-98 років народження в 10 вагових категоріях. У підсумку, українці завоювали 23 медалі - 7 золотих, 6 срібних і 10 бронзових, набравши 77 очок. Друге місце посіла Вірменія (6 медалей, 16 очок). "Бронза" у боксерів з Литви (4 медалі, 10 очок).

Читайте: Брати Клички яскраво відсвяткували у Києві День Незалежності: ефектні фото

Кращим боксером турніру став українець Андрій Терегеря (вагова категорія 69 кг), а найтехнічнішим - представник Молдови Дорін Букша. Приз глядацьких симпатій дістався ще одному нашому бійцю Олегу Чулячеєву. Він отримав у подарунок сертифікат на поїздку на бій Володимир Кличко - Тайсон Ф`юрі, який відбудеться в Дюссельдорфі 24 жовтня. Нагадаємо, напередодні "Обозреватель" повідомляв, що під час турніру в Бердичеві Віталій Кличко розповів зворушливу історію пр о брата.