Жіноча збірна України з біатлону зазнала втрати

18,2 т.

Лідер збірної України з біатлону Юлія Джима не зможе взяти участь у спринтерській гонці 2-го етапу Кубка світу. У 28-річної киянки посилився біль у горлі, який виник ще в Поклюці.

"Джима не стартує сьогодні. Болі в горлі, кашель, даємо відпочити і одужати. Чи буде в естафеті - невідомо. Будемо дивитися за станом", - прокоментував ситуацію тренер Джими Урош Велепец.

Замість олімпійської чемпіонки на найшвидшу гонку етапу наші тренери поставили Ольгу Абрамову, повідомляє прес-служба Федерації біатлону України. Повний стартовий склад нашої жіночої збірної на спринт (13 грудня, 15:15) виглядає так:

14. Анастасія Меркушина

32. Валя Семеренко

51. Віта Семеренко

60. Ольга Абрамова

93. Олена Підгрушна

Читайте: Де сьогодні дивитися 2-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Нагадаємо, що на 1-му етапі Юлія Джима виграла індивідуальну гонку. Завдяки цьому тріумфу наша збірна завоювала лідерство в Кубку націй.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 1-му етапі КС Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану біатлонну естафету, завоювавши бронзові нагороди.