Відбулася остання гонка 1-го етапу КС з біатлону. Де Україна

3,6 т.

У фінському місті Контіолахті завершився 1-й етап Кубкe світу з біатлону. Програму змагань закривали жіноча гонка переслідування на 10-км.

Збірна України була представлена Анною Кривоніс та Дар'єю Блашко. Обидві наші біатлоністки не змогли порадувати вболівальників ні пристойною швидкістю, ні точною стрільбою.

Анна, що стартувала 54-й, після перших двох стрільб лежачи мала непогані шанси піднятися в 20-ку, але потім зробила 3 неточні постріли з позиції стоячи.

Невдало провела змагання і Блашко. Стартувавши останньою 60-ою, Дар'я змогла покращити свою позицію лише на одне місце.

Напередодні на 1-му етапі КС з біатлону відбувся чоловічий спринт, в якому українці фінішували за межами першої тридцятки.

Нагадаємо, що вже опубліковано розклад трансляцій біатлонного Кубка світу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на старті етапу в індивідуальній гонці Антон Дудченко став найкращим у збірній України, з 3 промахами, посівши 30-те місце.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!