Український біатлоніст із великим відривом виграв "золото" Кубка IBU

57,2 т.
Український біатлоніст із великим відривом виграв 'золото' Кубка IBU

Український біатлоніст Сергій Семенов виграв коротку індивідуальну гонку на третьому етапі Кубка IBU в Обертілліасі (Австрія).

Українець припустився одного промаху, однак зумів фінішувати першим з результатом 40 хвилин 36,9 секунд.

Друге місце завоював німець Лукас Фрацшер. З двома промахами спортсмен програв Семенову 50,7 секунд. Третім фінішував норвежець Ларс-Гельґе Біркеланд – у нього теж два промахи, а відставання від українця склало рівно 1 хвилину.

Читайте: Де дивитися 3-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Крім переможця Семенова, Україну в гонці представляли Андрій Доценко (13-е місце), Богдан Цимбал (21-е), Віталій Труш (57-е) і Тарас Лесюк (64-е).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна назвала склад на 3-й етап Кубка світу з біатлону, який почнеться в четвер, 19 грудня в Ансі (Франція).