Українська біатлоністка здивувала швидкістю на Кубку світу у Хохфільцені

Кубок світу з біатлону

Українські біатлоністи поки що не змогли підібратися до медалей на третьому етапі Кубка світу з біатлону, який у п'ятницю, 10 грудня, стартував в австрійському Хохфільцені. Після чоловічого спринту, в якому двоє українців потрапили до топ-20, на найкоротшу дистанцію 7,5 км із двома вогневими рубежами вийшли жінки.

Найкращий результат у нашій збірній знову продемонструвала 31-річна киянка Юлія Джима. Олімпійська чемпіонка-2014 показала високу швидкість на дистанції.

Після першої стрільби Юля займала четверте місце, програючи лідерці лише 10 секунд. Проте два промахи на стрільбі стоячи відкинули її на 15-те підсумкове місце (+1 хв. 32,9 сек. відставання від переможниці).

Юлія Джима на трасі.

За швидкістю Джима виявилася восьмою серед 116 учасниць, поступившись шведці Ханні Еберг усього 9,4 сек.

Киянка Юлія Джима.

Олена Білосюк (Підгрушна) зробила промах уже на стрільбі лежачи і йшла лише 54-ю. Проте потім тернополянка відстрілялася чисто на "стійці" і фінішувала 24-ю (+1.44,3).

На жаль, ще три українки не потрапили до топ-60 і не виступлять у гонці переслідування.

Дар'я Блашко й Ірина Петренко зробили по два промахи та посіли 68-е та 75-е місця відповідно. А Ольга Абрамова з одним неточним пострілом опинилася на 84-й підсумковій позиції, програвши переможниці 3 хвилини 25,8 секунди.

Ексросіянка Ольга Абрамова.

Призерками ж стали білоруска Ганна Сола, француженка Жюстін Брезаз-Буше, норвежка Марте Олсбю-Ройселанн.

Результати жіночого спринту.

У суботу, 11 грудня, в Австрії проведуть жіночу естафетну гонку та чоловіче переслідування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російську чемпіонку світу з біатлону зобов'язали повернути всі нагороди та призові.

Нагадаємо, де дивитися 3-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій.