Українська біатлоністка взяла "золото" Кубка IBU, випередивши росіянку

44,5 т.
Українська біатлоністка взяла 'золото' Кубка IBU, випередивши росіянку

Українська біатлоністка Ольга Абрамова завоювала "золото" спринтерської гонки етапу Кубка IBU в італійському Мартел-валь-Мартелло. Наша спортсменка випередила росіянку Христину Резцову, яка зайняла друге місце.

Абрамова чисто відстрілялася на обох вогневих рубежах і завдяки приголомшливому ходу першою прийшла до фінішу, випередивши свою найближчу суперницю на 23,9 секунди. "Бронзу" змагань завоювала шведка Джоанна Скоттхайм.

Читайте: Підручного відмовилися випускати на гонку чемпіонату світу

Ще одна українка Надія Бєлкіна, незважаючи на два промахи на лежці і стійці, зуміла фінішувати в десятці кращих, посівши восьме місце. Яна Бондар продемонструвала другу швидкість у гонці, проте, заваливши обидві стрільби, наша біатлоністка стала лише 17-ю. Ще одна українська спортсменка Дарина Блашко з двома промахами фінішувала на 37-му місці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські біатлоністи Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний фінішували в топ-5 одиночної естафети на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді.