Україна завоювала першу медаль в новому біатлонному сезоні

35,4 т.

Біатлоністка Надія Бєлкіна принесла Україні першу медаль в сезоні. У другій спринтерській гонці етапу Кубка IBU в шведському Ідре наша спортсменка піднялася на п'єдестал з "бронзою" змагань.

Українка відстрілялася на нуль, проте не зуміла обігнати своїх конкуренток, які допустили по одному промаху. Кращою в гонці стала шведка Елізабет Хогбенг, а "срібло" завоювала представниця Німеччини Надін Хорхлер.

Читайте: Кримінальна справа: новий сезон Кубка світу з біатлону розпочався із грандіозного скандалу

Іншим нашим біатлоністкам не вдалося відстрілятися чисто. Ольга Абрамова і Марія Кручова з одним промахом прийшли до фінішу 18-юю і 19-ю відповідно, Анна Кривонос стала 40-ю, а Яна Бондар з п'ятьма неточними пострілами - 41-ю. Найгірший результат з українок показала Валерія Дмитренко, яка тільки почала представляти нашу країну на міжнародному рівні. З чотирма промахами вона фінішувала 68-ю.

2 грудня стартує перший етап Кубка світу в Поклюці. О 13:00 сезон відкриє змішана естафета.

Як повідомляв OBOZREVATEL, незалежна антидопінгова комісія підозрює чотирьох російських біатлоністів в порушенні антидопінгових правил.