Україна на 5-му етапі Кубка світу з біатлону: результати індивідуальної гонки

23,3 т.

У німецькому Рупольдінгу 10 січня стартував 5-й етап Кубка світу з біатлону. Відкрила змагання в Німеччині чоловіча індивідуальна гонка.

Збірна України була представлена ​​в цій дисципліні п'ятьма спортсменами. Кращим серед наших біатлоністів став Артем Прима. Він допустив два промахи, фінішувавши в підсумку 27-м.

Капітал "жовто-синіх" Дмитро Підручний став 41-м, Артем Тищенко виявився 49-м, Володимир Семаков приїхав 58-м, а Руслан Ткаленко лише 80-м.

Читайте: "Не знаю, що робити": одна з кращих біатлоністок світу зробила сенсаційну заяву

Незважаючи на один промах, "золото" завоював найсильніший біатлоніст світу Мартен Фуркад. За французом на подіумі розташувався чех Ондрей Моравець і "бронза" дісталася норвежцю Йоханнес Бе.

Варто відзначити, що "Король біатлону" Уле Ейнар-Бьерндален фінішував лише 42-м. Таким чином легендарний норвежець ризикує не потрапити на Олімпійські ігри-2018, які могли б стати шостими в його кар'єрі.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що біатлоніст збірної Росії закликав РФ брати приклад з України.