Україна на 3-му етапі Кубку світу з біатлону: результати чоловічого спринту

36,4 т.
Біатлон

Українські біатлоністи невдало виступили у спринтерській гонці на третьому етапі Кубка світу, який у ці дні проходить у французькому Ансі. Наші хлопці не зуміли без промахів відстрілятися на вогневих рубежах, що не дало можливості поборотися за високі місця.

При цьому варто відзначити, що наша команда була представлена ​​далеко не основним складом. У відсутності лідерів кращий результат показав Руслан Ткаленко. 10 кілометрів дистанції він подолав за 24:43.6 хвилини, показавши 60-й результат. Таким чином, Руслан став єдиним представником "жовто-синіх", який виступить у гонці переслідування.

Читайте: Де дивитися 3-й етап Кубка світу з біатлону: результати і розклад трансляцій

Впевнену ж перемогу у гонці здобув норвежець Йоханнес Бе, який привіз французу Мартену Фуркаду більше 20 секунд. Третє місце сенсаційно дісталося іншому французу Антоненом Гигон.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні Віта Семеренко здобула бронзову медаль у спринті на третьому етапі Кубка світу. Російський коментатор Дмитро Губернієв захопився нашою спортсменкою.