Україна фінішувала останньою в гонці Кубка світу з біатлону

15,2 т.

Збірна України з біатлону у складі Артема Тищенка, Тараса Лесюка, Яни Бондар і Надії Бєлкіної фінішувала останньою в змішаній естафеті 8-го етапу Кубка світу з біатлону.

На останню гонку в Солт-Лейк-Сіті українці виставили резервний склад, який не зміг поборотися за серйозний результат. Наші співвітчизники показали посередню швидкість, програючи по хвилині на кожній зміні учасника.

У підсумку Україна прийшла до фінішу 14-й, з 20 команд, що стартували, програвши 4:49,2 переможцю. Шість збірних зняли з гонки, як кругових.

Читайте: Відбувся одиночний супермікст на Кубку світу з біатлону: результат України

Відзначимо, що Кубок світу бере перерву, поступаючись місцем чемпіонату світу. Мундіаль пройде з 7 по 17 березня в шведському Естерсунді.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що російський біатлоніст Євген Гараничев запізнився на пасьют етапу Кубка світу в американському Солт-Лейк-Сіті. Спортсмен з РФ повторив звичку президента Росії Володимира Путіна спізнюватися на важливі зустрічі.

Напередодні українські біатлоністки не зуміли закріпитися в топ-30 жіночого пасьют на етапі в американському Солт-Лейк Сіті. Кращий результат серед наших спортсменок показала Юлія Джима, яка фінішувала 33-й.