Спортивний рупор Кремля відзначився підлістю зі збірною України: опубліковано відео

23,7 т.
Дмитро Губернієв

Найпопулярніший російський федеральний канал "МатчТВ", транслюючи найкращі моменти за участю збірних під час змішаної естафети чемпіонату Європи з біатлону, обрізав "хайлайти" з українською командою.

У заключній гонці європейської першості України виграла золоту медаль, випередивши росіян. Організатори перед церемонією нагородження пустили нарізку найяскравіших епізодів за участю команд-призерів.

"МатчТВ" показав Норвегію ( "бронза") і Росію ( "срібло"), але підло завершив показав чітко в момент появи українських спортсменів.

Читайте: Капітан збірної України з біатлону може залишитися без Олімпіади-2018: названо причину

Нагадаємо, що 27 січня Ірина Варвинець завоювала "срібло" в індивідуальній гонці європейської першості. Раніше Іра стала переможницею спринту.

Як повідомляв "Обозреватель", українець Артем Прима драматично упустив медаль в спринті чемпіонату Європи з біатлону.