Найгірший результат в історії: Росія повторила антирекорд на Кубку світу з біатлону

14,2 т.

Російський біатлоніст Едуард Латипов посів 99-е місце в індивідуальних перегонах на першому етапі Кубка світу у словенській Поклюці. Цей результат став повторенням гіршого результату на етапах цього турніру в історії виступів Російської Федерації.

Дебютант російської збірної припустився семи промахів, його відставання від переможця — француза Мартена Фуркада — склало 8 хвилин і 45 секунд. Всього у перегонах взяли участь 109 біатлоністів.

У сезоні 2016/17 на передолімпійському тижні у Пхенчхані Тимур Махамбетов був 99-м у спринті з п'ятьма промахами.

Читайте: Українець увійшов у топ-6 на Кубку світу з біатлону

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому на 1-му етапі КМ Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану біатлонну естафету, завоювавши бронзові нагороди.

У класичній змішаній естафеті наша команда у складі Віти Семеренко, Олени Підгрушної, Сергія Семенова та Артема Прими на трасі у Поклюці посіла лише дев'яту сходинку з 19 команд.