Кубок світу з біатлону: результати українок в спринті

22,1 т.

Українські біатлоністки не зуміли зачепитися за медалі на спринтерській гонці на першому етапі Кубка світу в Поклюці (Словенія). Всього одна десята секунди відокремила Олену Підгрушну, яка стала кращою серед українок, від квіткової церемонії.

"Золото" змагань виграла Кайса Макаряйнен, яка обігнала Доротею Доротея Вірер на 14,8 секунди, яка зайняла друге місце. Бронзову медаль гонки завоювала француженка Жюстін Бреза.

Капітан збірної України Олена Підгрушна зайняла 7-е місце. Переможниця індивідуальної гонки Юлія Джима увійшла в 20-ку найсильніших, а Валя Семеренко в своїй дебютній в нинішньому сезоні гонці стала 25-ю.

Читайте: "Думала закінчувати": українська біатлоністка зробила несподіване зізнання після перемоги на Кубку світу

Нагадаємо, що українська біатлоністка Юлія Джима виграла індивідуальну гонку на першому етапі нового сезону Кубка світу, який проходить в словенській Поклюці. Наша співвітчизниця на 15-кілометровій дистанції виявилася швидшою за суперниць на 6 секунд.

Як повідомляв OBOZREVATEL, росіянка Маргарита Васильєва фінішувала 42-й в індивідуальній гонці в Поклюці на Кубку світу з біатлону. Спортсменка прокоментувала свій провал, розплакавшись під час інтерв'ю.