Кращий біатлоніст Росії зганьбився на фініші, безглуздо втративши перемогу на Кубку світу

21,0 т.

На 1-му етапі Кубка світу з біатлону, який в ці дні проходить в словенській Поклюці, завершилася чоловіча гонка переслідування на 12.5. Перемогу здобув норвезький біатлоніст Йоханнес Тінгнес Бе, скориставшись безглуздим падінням Олександра Логінова, який лiдирував.

26-річний уродженець Саратова, ведучи напружену боротьбу з норвезьким біатлоністом, наступив собі на палицю. Вона потрапила під праву лижу, через що росіянин зарився носом в сніг, дозволивши конкурентам обійти себе.

На фінішній прямій Бе влаштував справжню Зарубу з французом Кантеном Фійоном Майе, але "золото" не віддав.

Кращий з українців Артем Прима завершив гонку на 11-му рядку. Сергій Семенов 38-й, Дмитро Підручний 40-й.

Читайте: Найгірший результат в історії: Росія повторила антирекорд на Кубку світу з біатлону

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому на 1-му етапі КМ Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану біатлонну естафету, завоювавши бронзові нагороди.

У класичній змішаній естафеті наша команда в складі Віти Семеренко, Олени Підгрушної, Сергія Семенова та Артема Прими на трасі в Поклюці зайняла лише дев'яту сходинку з 19 команд.

Кілька днів тому українська біатлоністка Юлія Джима виграла індивідуальну гонку на етапі Кубка світу в Поклюці. Завдяки цьому тріумфу наша збірна завоювала лідерство в Кубку націй.