Україна чудово провела естафету на Кубку світу з біатлону

36,0 т.
Збірна України з біатлону

У словенській Поклюці на 2-му етапі Кубка світу з біатлону завершилася чоловіча естафета. Збірна України фінішувала на четвертому місті, програвши лише 15 секунд бронзової медалі.

Українці чудово почали перегони: Артем Прима допустив лише один промах і, показавши відмінну швидкість, передав естафету Сергію Семенову, відстаючи всього на кілька секунд від першого місця.

28-річний уродженець Чернігова провів стрільбу ідеально, але повністю провалився "в ногах", поступившись конкурентам 30 секунд на останньому колі.

Віталій Кільчицький кинувся відігравати відставання і зміг після "лежання" скоротити розрив до мінімуму, проте на стрільбі стоячи трапився невеликий провал. Щоб закрити всі мішені Віталій використовував всі три додаткові патрони, витратив тільки на постріли 40 секунд, і пішов зі стрільбища четвертим, програючи 27 секунд.

На заключному етапі Дмитро Підручний не зміг конкурувати з представниками топ-збірних, за які бігли лідери команд. 25-річний тернополянин чітко відпрацював на вогневому рубежі, але фінішував четвертим.

А "золото" битви впевнено виграла команда Франції. На другому місці росіяни, третю позицію посіла збірна Німеччини.

Читайте: Де дивитися 2-й етап Кубку світу з біатлону: розклад трансляцій

Етап у Поклюці завершиться жіночою естафетою. Змагання розпочнеться 11 грудня о 15:30.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні на Кубку IBU українські біатлоністи здобули "золото" у змішаній одиночній естафеті та в жіночому спринті.

3-й етап Кубка світу пройде з 15 по 18 грудня в чеському Нове-Мєсто.