20-річний українець виграв "золото" Кубка світу з біатлону, обігнавши росіянина

38,8 т.
Віталій Труш

Українець Віталій Труш здобув "золото" на юніорському Кубку світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. Наш співвітчизник у блискучому стилі виграв гонку переслідування.

20-річний уродженець Тисовця (Львівська область) вийшов на трасу другим, проте продемонстрував блискучу швидкість, зумівши з одним промахом фінішувати першим. Труш обігнав росіянина Кирила Стрельцова на 11,4 сек. При цьому у срібного призера промахів не було.

Читайте: Паралімпійська збірна України завоювала 41 медаль на Кубку світу з лижних гонок та біатлону

Бронзова медаль дісталася представнику Казахстану Роману Єремену. У його пасиві 4 неточних постріли і 44-секундні відставання від переможця.

У гонці переслідування брали участь ще три українці. Антон Дудченко став з двома промахами сьомим, Тарас Лесюк (1 промах) приїхав 16-м, а Богдан Цимбал показав лише 40-й результат.

Нагадаємо, раніше національна жіноча збірна України виграла першу медаль на Кубку світу з біатлону 2016/2017.