Українець сенсаційно увійшов до топ-5 на чемпіонаті світу з біатлону

10,8 т.
Сергій Семенов

В австрійському Хохфільцені завершилася неймовірні чоловічі індивідуальні перегони на чемпіонаті світу з біатлону. Кращим серед українців став Сергій Семенов, досить сенсаційно зайнявши 5-е місце.

Лідер "жовто-синіх" ідеально провів перші два вогневі рубежі, однак допустив прикрий промах на третій стрільбі. Зайва хвилина, автоматично додана до часу Семенова, стала каменем спотикання в його боротьбі за подіум.

Читайте: ЗМІ жорстко розкритикували українську біатлоністку: вболівальники в люті

З одним пострілом у "молоко" українець довгий час претендував на медалі, випередивши скандального росіянина Антона Шипуліна. Однак пізніші стартові номери все ж витіснили Сергія з топ-3.

Переможцем перегонів сенсаційно став 36-річний американець Лоуелл Бейлі. Для нього це "золото" стало історичним на чемпіонатах світу.

"Срібло" завоював чех Ондржей Моравець. Вибивши 20 мішеней із 20, він несподівано випередив кращого біатлоніста світу Мартена Фуркада.

Варто зазначити, що ще троє українців - Дмитро Підручний, Олександр Жирний і Руслан Ткаленко - виявилися за межами першої двадцятки.

Читайте: З найкращою біатлоністкою світу трапився конфуз під час нагородження на чемпіонаті світу

Нагадаємо, напередодні дві українки увійшли до топ-10 індивідуальних перегоніву Хохфільцені.

Як повідомляв "Обозреватель", унікальний випадок позбавив Юлію Джиму медалі на чемпіонаті світу з біатлону.