Україна виграла "золото" на Кубку світу з біатлону

49,7 т.
Україна виграла 'золото' на Кубку світу з біатлону

У п'ятницю, 5 лютого, в Канаді в рамках 7-го етапу Кубка світу з біатлону відбувся жіночий спринт. Олена Підгрушна провела чудову гонку, фінішувавши на першому місці. Страшний ураган, який був на стрільбищі в Кенморі зіпсував стрілянину багатьом іменитим спортсменкам. Підгрушна та Варвинець потрапили в той нечисленний клуб "зеро", завершивши стрілянину з нулями. Йдучи з другої стрільби Олена програвала 16 секунд лідерам, але феноменальне останнє коло дозволило лідеру збірної України відіграти 24 секунди і завоювати золоту медаль.

Читайте: Де дивитися 7-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Ірина Варвинець показала зовсім інший темп, і пішовши зі стрільбища другою, перетнула фінішну лінію лише восьмою. Наталія Бурдига з трьома неточними пострілами - 55-а, Яна Бондар (6) - 65-а, Юлія Джима (7 промахів) - 83-а.

83.

Юлія Джима (3 + 4) +4: 38.1 Нагадаємо, що напередодні чоловіча спринтерська гонка перетворилася на справжні тортури для українських уболівальників.

Етап у Канаді продовжиться в суботу, 6 лютого, жіночим і чоловічим мас-стартом. Чоловіки свій бій почнуть о 19:10, а дівчата побіжать о 20:15 за київським часом.