Українець прикро упустив топ-10 у гонці переслідування Кубку світу з біатлону

4,9 т.
Кубок світу з біатлону

У словенській Поклюці на 2-му етапі Кубка світу з біатлону завершилася гонка переслідування у чоловіків. Українець Сергій Семенов допустив прикрий промах на останньому вогневому рубежі і втратив можливість поборотися за десятку найсильніших, фінішувавши 25-м.

Ще один наш біатлоніст Артем Прима зробив колосальний прорив, завершивши гонку 24-м, при тому, що мав 39-й стартовий номер.

Дмитро Підручний не зміг порадувати шанувальників точністю і швидкістю, зайнявши у підсумку 30-й рядок. Віталій Кільчицький не стартував.

А "золото" битви впевнено виграв лідер загального заліку Мартен Фуркад з Франції. "Срібло" у драматичній боротьбі з росіянином Антоном Шипуліним на фініші завоював норвежець Еміль Егле Свенсен.

Читайте: Де дивитися 2-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Етап у Поклюці завершиться естафетами у неділю, 11 грудня. О 12:15 побіжать чоловіки, а о 15:30 жінки.

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні на Кубку IBU українські біатлоністи здобули "золото" у змішаній одиночній естафеті та у жіночому спринті.