Україна здобула бронзову медаль на чемпіонаті світу з біатлону

2,6 т.

У суботу, 5 березня, на чемпіонаті світу з біатлону, який в ці дні проходить в норвезькому Холменколлені, відбувся чоловічий спринт. Український біатлоніст Сергій Семенов показав відмінний результат, вперше в кар'єрі здобувши бронзову нагороду.

27-річний чернігівець після чудової змішаної естафети, знову довів, що перебуває в ідеальній формі. Сергій ідеально відстрілявши, дав справжній бій королю біатлону Бьорндалену, програвши йому на фініші лише 0.7 секунди.

Олександр Жирний також похвалився відмінною точністю, але серйозно поступився всім конкурентам - лише 28-й, Артем Прима з одним промахом - 22-й, Дмитро Підручний завершив гонку 44-м (2 неточних постріли).

"Золото" завоював лідер загального заліку Мартен Фуркад. Це восьма перемога знаменитого француза на чемпіонатах світу.

Читайте: Де дивитися чемпіонат світу з біатлону: розклад трансляцій

Нагадаємо, що раніше команда України посіла четверте місце в змішаній естафеті.

Суботня програма світової першості продовжиться жіночими спринтерськими гонками. Початок о 15:30.