Україна створила сенсацію в чоловічій естафеті на Кубку світу з біатлону

70,4 т.
Артем Прима

Чоловіча збірна України розкішно провела естафету на 5-му етапі Кубку світу з біатлону, який стартував у німецькому Рупольдінгу. Наша команда посіла 4-е місце місце.

Першим серед "жовто-синіх" на трасу вийшов Артем Прима. Уродженець Чернігова блискуче відстрілявся лежачи, а ось стоячи закрив п'ять мішеней за допомогою одного додаткового патрона.

Сергій Семенов прийняв естафету 5-м із відставанням у 14 секунд від першого місця і показав просто неймовірний етап. Наш лідер допустив по одному промаху на кожному з вогневих рубежів, але на трасі був бездоганний, піднявши Україну на 2-у позицію.

ЧИТАЙТЕ: Де дивитися 5-й етап Кубку світу з біатлону: розклад трансляцій

На жаль, Володимир Семаков не зміг підтримати почин партнерів із команди на третьому етапі. Показавши ідеальну стрілянину лежачи, він двічі вистрілив "у молоко" стоячи, а ходом пропустив вперед кількох суперників. У результаті Семаков передав Кільчицькому естафету 6-м.

У свою чергу Віталій поступився одним місцем на трасі, проте відіграв одразу два завдяки точній стрілянині тільки одного разу. А на стійці Кільчицький виявився просто чудовий - українець закрив 5 мішеней за 17 (!) секунд, після чого утримав 4-у позицію в боротьбі з Чехією.

Переможцем перегонів стала збірна Норвегії, на останніх метрах вирвавши "золото" у росіян. Третьою фінішувала команда Німеччини.

Читайте: Українка увійшла в п'ятірку кращих на Кубку світу з біатлону

Жіноча естафета відбудеться в Рупольдінгу у четвер, 12 січня. Початок перегонів о 15:30.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що знаменита українська біатлоністка порадувала вболівальників гучною заявою.