Збірна України продовжує боротьбу за вихід до еліти на юнацькому Євробаскеті

На чемпіонаті Європи серед чоловічих юнацьких команд U-18 в Дивізіоні В у Скоп'є, Північна Македонія сьогодні, 29 липня – вихідний. Після трьох насичених ігрових днів команди отримали можливість відпочити і проаналізувати свої стартові виступи.

Збірна України U-18 виграла два з трьох своїх матчів – поступились на старті Чехії 71:93, після чого здолали Кіпр 93:42 і Боснію та Герцеговину 70:59. Це дозволяє знаходитись на третій сходинці в групі.

Нагадаємо, перші дві збірні групи проходять до чвертьфіналу і продовжать боротьбу за медалі та підвищення до Дивізіону А. 3-4 команди групи гратимуть за 9-16 місця на чемпіонаті Європи у Дивізіоні В.

Дещо несподівано в нашій групі після трьох турів лідирують господарі збірна Північної Македонії. Македонці важко стартували, лише в овертаймі здолавши Ірландію 73:63, але потім обіграли Боснію і Герцеговину 99:87 і Чехію 94:86.

Чехія займає другу сходинку – після перемоги над Україною, чехи обіграли Ірландію 71:56 і поступились Північній Македонії. У боснійців та ірландців лише одна перемога, а Кіпр залишається без перемог в нашій групі.

Завтра, 30 липня,  о 12:00 Україна зіграє з Ірландією, а Боснія і Герцеговина з Чехію, а о 19:30 Північна Македонія зустрінеться з Кіпром.

Для виходу в плей-оф Україні точно потрібно вигравати два матчі, що лишились.

Якщо українці і чехи виграють свої поєдинки завтра, і Україна обіграє господарів у середу, то може бути закрутка після групового етапу.

При цьому Україна має -22 за поразку від Чехії, Північна Македонія +8 за перемогу над Чехією, а чехи +14. В такому випадку Україні треба обіграти македонців мінімум в 15 очок для другого місця і +37 для першого.

Якщо Боснія обіграє завтра Чехію, то нас влаштує будь яка перемога над Північною Македонією, яка виведе нас на перше місце в групі, тоді як поразка точно опустить на 3-4 місця.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!