Визначився переможець регулярного сезону Суперліги Парі-Матч

8,6 т.

Відбулися фінальні поєдинки регулярного сезону Суперліги Парі-Матч. Перемогу в першій частині турніру здобуло "Запоріжжя", яке в боротьбі за перше місце обіграло прямого конкурента - южненський "Хімік".

Команди, налаштовані на перемогу, зі старту успішно "поливали" з-за дуги і, сконцентрувавшись на атаці, на двох заробили майже 50 очок. При цьому запорожці на правах господарів володіли невеликою перевагою.

Читайте: Драма в Черкасах: результати Суперліги Парі-Матч 20 березня

У другій десятихвилинці після настанов своїх тренерів суперники почали уважніше захищатися. "Запоріжжя" все ще вело в рахунку, проте "Хімік", який часто вигравав свої поєдинки мало не з фінальною сиреною, рватися в бій не поспішав.

Після перерви запоріжці зробили різницю +10, проте южненці, швидко зібравшись, нівелювали цю різницю.

Перед заключною чвертю "Запоріжжя" вело в рахунку, але "Хімік" з відстані далекої атаки буквально дихав їм у спину. Справжні гойдалки почалися в кінцівці зустрічі, коли команди по черзі виходили вперед, тримаючи уболівальників у напрузі. В результаті запорожці завдяки ривку 11:0 забезпечили собі перемогу в матчі і в регулярному сезоні чемпіонату.

Третім в Суперлізі Парі-Матч став "Дніпро", який у драматичному вирішальному поєдинку ведучи в рахунку по ходу зустрічі, поступився чинному чемпіону - "Черкаським Мавпам".

В інших двох матчах "Одеса" впевнено обіграла "Миколаїв", а "Київ-Баскет" у поєдинку, який нічого не вирішував, з різницею в один бал поступився "Політехніку".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України виключила з виконкому організації дворазового чемпіона НБА Станіслава Медведенка, який закликав молодих гравців залишати країну.