Українці здобули надважливу перемогу у відборі ЧС-2023 з баскетболу

Збірна України з баскетболу виграла у команди Ісландії в кваліфікації до чемпіонату світу 2023 року. У Ризі підопічні Айнарса Багатскіса, які вийшли на матч з кавуном на честь звільнення Херсона, були сильнішими – 79:72.

Перша половина гри видалася неймовірно складною для "жовто-синіх". Команди йшли очко в очко і жодній із них не вдавалося відірватися від суперника. А ось на початку другого періоду Багатскісу довелося брати тайм-аут, оскільки його хлопці пропустили кілька швидких відривів суперника.

Після цього українці зрівняли рахунок у матчі та гра знову пішла дуже рівною. Варто зазначити, що "жовто-синім" вдавалося нейтралізувати сильний бік опонента – дальній кидок.

Після великої перерви рівна боротьба на паркеті продовжилася. Команди по черзі вели у рахунку, а максимальна різниця на табло сягала лише трьох пунктів.

На вирішальний період суперники вийшли за рахунку 51:53, що гарантувало глядачам неймовірну розв'язку. У середині чверті українцям вдалося організувати мініривок 5:0, який ісландці швидко відіграли.

За п'ять хвилин до сирени гостям вдалося досягти перебору фолів у суперника. За 127 секунд до кінця Олександр Липовий точно влучив триочковим. Він фактично став переможним у матчі.

Таким чином, підопічні Багатскіса виграли другий матч поспіль і взяли реванш у ісландців за поразку у першій грі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України розгромила Нідерланди у першому матчі листопадового вікна відбору на ЧС-2023.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!