Українські баскетболісти 3х3 не зуміли здобути путівку на Олімпіаду в Токіо

1,2 т.
В останньому матчі українці поступилися Монголії

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 програла Монголії в чвертьфіналі універсального кваліфікаційного турніру до Олімпіади в Токіо і втратила шанси на потрапляння на Ігри. Поєдинок закінчився з рахунком 19:17.

Наша національна команда в складі Олександра Кобця, Антона Давидюка, Євгенія Балабана та Дениса Носкова невдало розпочала зустріч. Українці швидко пропустили 4 очки, відіграли одне, але тут же нарвалися на точний кидок з дальньої дистанції. Так наші суперники повели 6:1.

Монголія чудово розпочала матч

До середини матчу наші баскетболісти поступалися вже в 7 пунктів і мали 5 фолів, а ще через кілька хвилин порушень стало 7, що кожен раз призводило до двох штрафних кидків. Українці намагалися повернутися в гру, але у них просто не вистачило часу.

Українцям не вистачило часу для того, щоб зрівняти рахунок

Монголія – Україна 19:17

Як повідомляв OBOZREVATEL, на груповому етапі збірна України з баскетболу 3х3 програла обидва матчі. Спочатку підопічні Олега Юшкіна поступилися Бельгії, а потім виявилися слабшими за Словенію.