Українки виграли "бронзу" Євробаскету 3х3

26,2 т.
Українки виграли 'бронзу' Євробаскету 3х3

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 у складі Ганни Ольховик, Олени Огородникової, Євгенії Спітковської і Христини Філевич виграли бронзову медаль чемпіоната Європи, який з 14 по 16 вересня проходив у Бухаресті (Румунія). Підопічні Володимира Холопова у чвертьфіналі обіграли господарок першості (18:20), а у півфіналі поступилися Франції - 14:17.

У матчі за третє місце українки у драматичній боротьбі вирвали перемогу в Італії - 17:16.

Поступаючись із рахунком 6:14, наші дівчата знайшли в собі сили повернутися до гри: завдяки 4 триочковим влучанням Спітковської та Ольховик, а також влучному середньому від Огородникової наші дівчата вийшли вперед (15:14), однак італійки зуміли перевести гру в овертайм.

Суперниці відкрили рахунок в овертаймі, але збірна України відповіла ще одним влучним триочковим Ольховик, який приніс нашій збірній третє місце з підсумками континентальної першості - 17:16!

Матч за "бронзу"

У грі з француженками рівна боротьба тривала перші п'ять хвилин. Потім наші баскетболістки почали помилятися, промахуватися через вигідні позиції, чим вдало скористалися суперниці. Раз по раз ішов пас під кільце, де висока центрова збірної Франції Анна Марія Філіп без проблем розбиралася або з Філевич, або зі Спітковською.

Україна - Франція

У грі з румунками українські баскетболістки з перших секунд заволоділи ініціативою і утримували перевагу до останніх хвилин. За 3 хвилини до кінця завдяки домашньому суддівства румунки скоротили відставання до 1 бала, але переламати хід поєдинку не змогли.

Потужно проведена кінцівка зустрічі і точні дальні кидки українок принесли їм перемогу.

Україна - Румунія

У грі за третє місце нашим дівчатам протистоятиме команда Італії. Початок матчу о 18:40

Нагадаємо, що напередодні українки з другого місця вийшли до чвертьфіналу, обігравши Швейцарію і поступившись Іспанії.